fbpx

Logowanie

EXOCAD szkolenie warsztatowe

10 czerwca technik dentystyczny Jacek Świecimski poprowadzi szkolenie z Exocada. Na warsztatach nauczy Cię, jak zaprojektować cyfrowy wax-up oraz most trzypunktowy przy użyciu oprogramowania Exocad. Szkolenie EXOCAD Basic odbędzie się w Łodzi. Organizuje je Natrodent. Zobacz program warsztatów i zapisz się już dziś.

Jak zaprojektować cyfrowy wax-up oraz most trzypunktowy przy użyciu oprogramowania Exocad? Przekonaj się na szkoleniu Exocad Basic organizowanym 8 maja w Łodzi.

Szkolenie EXOCAD Basic – warsztaty z technikiem dentystycznym Jackiem Świecimskim

Jak zaprojektować cyfrowy wax-up oraz most trzypunktowy przy użyciu Exocada? Zapisz się na szkolenie Exocad Basic! Zobacz program kursu dla techników dentystycznych i lekarzy, organizowany przez Natrodent.

Szkolenie CAD/CAM dla techników dentystycznych Open Your Mind Step 3

Open Your Mind Step 3 to kolejna część szkolenia CAD/CAM dla techników dentystycznych prowadzona przez technika Dawida Domoradzkiego. Kurs odbędzie się 27-28 marca w Łodzi. Szkolenie ma charakter w pełni zaawansowany.

Szkolenie CAD CAM dla techników dentystycznych – Open Your Mind Step 2

Szkolenie CAD CAM dla techników dentystycznych Open Your Mind Step 2 odbędzie się 28-29 lutego w Łodzi. Jest skierowane do techników znających już podstawowe działanie i funkcjonalność dodatkowych modułów i funkcji Expert w oprogramowaniu Ceramill Mind/Exocad – przeznaczone jest dla osób średnio zaawansowanych. Poprowadzi je technik dentystyczny Dawid Domoradzki. Co w programie?

Pierwszy krok w stomatologię cyfrową – kurs dla stomatologów i techników

28 lutego Digital Dentistry Society Poland organizuje kurs dla stomatologów i techników “Pierwszy krok w stomatologię cyfrową”. Szkolenie Akademii Cyfrowej Stomatologii wprowadza w świat digital – poznasz m.in. prezentację przypadków klinicznych z uwzględnieniem protokołów cyfrowych, planowanie leczenia implantologicznego i wykonywanie cyfrowego wax-upu. Co jeszcze w programie?

Spotkanie Digital Dentistry Day and iTERO Study Club / kurs z obsługi skanera wewnątrzustnego

25 stycznia Natrodent oraz iTero organizuje w Stargardzie Szczecińskim kurs z obsługi skanera wewnątrzustnego. Na kursie dowiesz się również, jak wykonać wirtualny plan pracy, cyfrowy wax-up i jak wygląda praca z pacjentem: od skanu wewnątrzustnego po wykonanie tymczasowego uzupełnienia dla pacjenta. 

Szkolenie MillBox: nowoczesne i wielofunkcyjne oprogramowanie CAM

13 grudnia w Klinice ArtOral w Gdańsku odbędzie się szkolenie MillBox z oprogramowania CAM. Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych kupnem nowej frezarki protetycznej lub rozszerzeniem możliwości posiadanych frezarek CNC z wykorzystaniem oprogramowania MillBox. Zobacz szczegóły programu.

Cyfrowa ortodoncja – planowanie leczenia nakładkowego

“Cyfrowa ortodoncja – planowanie leczenia nakładkowego w oparciu o wirtualny setup oraz CBCT” to temat bezpłatnego szkolenia organizowanego 30 listopada w Gdańsku. Uczestnicy nauczą się skanowania przy użyciu skanera wewnątrzustnego, a także poznają możliwości nakładek aligners. Zobacz cały program szkolenia “Cyfrowa ortodoncja”.

Warsztaty CAD/CAM – technologia Ceramill Sintron

16 listopada w Łodzi Natrodent organizuje warsztaty CAD/CAM “Prawidłowy start na przykładzie mostu trzypunktowego. Moduł I CERAMILL SINTRON WARSZTATY – WE CROSS THE LIMITS”. Jest to pierwszy z pakietu trzech modułów. Prowadzący, tech. dent. Łukasz Sopałowicz, wprowadzi Cię w świat technologii Sintron w systemach CAD/CAM. Co ciekawego znajdujemy w programie?

Facebook
Facebook