fbpx

Logowanie

Another Step In – szkolenie CAD/CAM dla techników dentystycznych

Another step in to szkolenie przeznaczone dla techników dentystycznych, którzy płynnie radzą sobie z codziennymi podstawami projektowania koron oraz mostów. Szkolenie jest pierwszym z pakietu trzech kursów CAD/CAM Open Your Mind. Odbędzie się 17-18 stycznia w Łodzi. Poprowadzi je technik dentystyczny Dawid Domoradzki. Co w programie?

XIII Zimowy Zjazd Techników Dentystycznych

Kolejny  XIII Zimowy Zjazd Techników Dentystycznych odbędzie się 5-8 marca 2020 r w Szklarskiej Porębie. Oprócz szkoleń dla techników dentystycznych, jak co roku odbędą się zawody narciarsko-snowboardowe. Dla techników prowadzona będzie oficjalna klasyfikacja mistrzowska. Zobacz, co w programie!

Szkolenie dla techników dentystycznych Masterclass z VITA VM 9 na tlenku cyrkonu

Masterclass z VITA VM 9 na tlenku cyrkonu. Idealna reprodukcja koloru i translucencji w uzupełnieniach w odcinku przednim – to tytuł dwudniowego szkolenia dla techników dentystycznych, które odbędzie się 6-7 marca we Wrocławiu. Czego uczestnicy nauczą się od instruktora Renato Carretti ze Szwajcarii?

Targi stomatologii i medycyny estetycznej: Warsaw Dental Medica Show

W dniach 5-7 września rusza druga edycja Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej Ptak Warsaw Expo. To duże wydarzenie, które integruje środowisko stomatologii i medycyny estetycznej. Realizowane jest w formule Wielkiego Branżowego Show.

Digital Dentistry Society Global Conference: najważniejsza konferencja związana z cyfrową stomatologią

Poznaj szczegóły najważniejszej imprezy branżowej związanej z cyfrową stomatologią organizowanej przez DDS Poland. Futurystyczne technologie cyfrowej stomatologii, naukowa walidacja obecnych rozwiązań oraz postępowania klinicznego. Sprawdź, jak zyskać zniżkę 40% na udział w konferencji stomatologicznej w Baden-Baden 2019.

Cyfrowe Laboratorium Techniki Dentystycznej – Sympozjum Ivoclar Vivadent

11 października Ivoclar Vivadent organizuje w Warszawie Sympozjum Cyfrowe Laboratorium Techniki Dentystycznej. W programie wszystko o metodach, materiałach, urządzeniach CAD/CAM, a także pokaz skanowania, projektowania, frezowania i wykańczania.

CEDE 2019 Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych

19-21 września 2019 roku to ważna data dla całej branży stomatologicznej. W tych dniach w Poznaniu odbędzie Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych. Tegoroczna edycja będzie przebiegała wspólnie z 3 Kongresem Unii Stomatologii Polskiej. Jakie aktywności czekają w tym roku odwiedzających?

Facebook
Facebook