fbpx

Logowanie

Oficjalny kurs DSD Concept and Smile Journey

14-15 lutego w Luboniu koło Poznania odbędzie się oficjalny, certyfikacyjny kurs DSD w Polsce. W programie projektowanie uśmiechu wg koncepcji DSD, warsztaty dla stomatologów DSDApp, strategie leczenia wielospecjalistycznego oraz wiele więcej. Zobacz pełen program – warto zapisać się już dziś, bo miejsc szybko ubywa. Do 15 stycznia obowiązuje cena promocyjna!

VI Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne 2020

Tutaj pojawi się wkrótce więcej informacji na temat VI Mazowieckiego Spotkania Stomatologicznego. Wydarzenie organizowanego corocznie przez Komisję ds. Lekarzy Dentystów OIL w Warszawie i Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie. Spotkanie odbędzie się 19-21 czerwca w Hotelu Narvil w Serocku. 

Szkolenie z nakładek BRIGHTALIGN dla stomatologów i ortodontów

13 marca 2019 roku w Warszawie organizowane jest szkolenie z nakładek BRIGHTALIGN. Kurs uprawnia do leczenia transparentnymi nakładkami ortodontycznymi. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Zobacz, co w programie. 

Nakładki ortodontyczne Brightalign – szkolenie dla stomatologów i ortodontów

14 lutego w Warszawie BRIGHTALIGN organizuje kurs dla stomatologów z nakładek ortodontycznych. Szkolenie upoważnia do leczenia alignerami  i kończy się otrzymaniem certyfikatu. Czym są przezroczyste nakładki ortodontyczne BRIGHTALIGN? Jak wygląda program kursu?

Nakładki BRIGHTALIGN: praktyczne szkolenie dla ortodontów i stomatologów

18 stycznia w Warszawie BRIGHTALIGN organizuje szkolenie dla ortodontów i stomatologów z nakładek ortodontycznych. Kurs zapewnia upoważnienie do stosowania alignerów tej marki i kończy się certyfikatem. Czym są ortodontyczne nakładki  BRIGHTALIGN? Czego nauczysz się na szkoleniu?

Praktyczne szkolenie dla stomatologów z nakładek BRIGHTALIGN

13 grudnia w Warszawie BRIGHTALIGN organizuje praktyczne szkolenie dla stomatologów z nakładek ortodontycznych. Szkolenie upoważnia do leczenia alignerami tej marki i zapewnia certyfikat. Czym są przezroczyste nakładki ortodontyczne BRIGHTALIGN? Co znajdziesz w programie kursu?

Nawigacja komputerowa oraz protokoły postępowania cyfrowego w leczeniu implantologicznym

29-30 listopada Dentsply Sirona organizuje w Gdańsku warsztatowe szkolenie z nawigacji komputerowej i protokołów postępowania cyfrowego w leczeniu implantologicznym. Warsztat poprowadzi lek. stom. Michał Nawrocki. Kogo zainteresuje szkolenie z cyfrowej stomatologii? Co ciekawego znaleźliśmy w programie?

SANTA CAD/CAM DAY – wykład Dentsply Sirona wprowadzający w cyfrową stomatologię

Marrodent i Dentsply Sirona organizują 6 grudnia w Katowicach wykład SANTA CAD/CAM DAY. To świetna okazja dla dentystów, którzy chcą wejść na ścieżkę stomatologii cyfrowej. O czym będzie mowa?

SANTA CAD/CAM DAY – wykład wprowadzający w stomatologię cyfrową wg Dentsply Sirona

Wejdź na drogę, która wprowadzi Twoją klinikę w stomatologię cyfrową – takie hasło przyświeca wykładowi SANTA CAD/CAM DAY, który Dentsply Sirona i Marrodent organizują 5 grudnia w Łodzi. To świetna okazja dla stomatologów, którzy chcą otworzyć się na możliwości stosowania skanera wewnątrzustnego i cyfrowej stomatologii opartej na systemie CEREC.

Kurs CAD/CAM – inLab w praktyce dentystycznej

Marrodent oraz Dentsply Sirona organizują 12 listopada w Gdańsku praktyczny kurs CAD/CAM – inLab w praktyce dentystycznej. Prowadzący, lek. stom. Michał Nawrocki, tech. dent. Mariola Milecka oraz tech. dent. Magdalena Paczkowska, nauczą Cię, jak planować estetyczne leczenie protetyczne w oparciu o protokół DSD: Digital Smile Design. Co jeszcze znajdziesz w programie?

Facebook
Facebook