fbpx

Logowanie
Warsztaty CAD/CAM – technologia Ceramill Sintron

Warsztaty CAD/CAM – technologia Ceramill Sintron

Prowadzący Tech. dent. Łukasz Sopałowicz

Miejsce Łódź

Data 16.11.2019 09:00 - 16.11.2019 17:00

 

16 listopada w Łodzi Natrodent organizuje warsztaty CAD/CAM “Prawidłowy start na przykładzie mostu trzypunktowego. Moduł I CERAMILL SINTRON WARSZTATY – WE CROSS THE LIMITS”. Jest to pierwszy z pakietu trzech modułów. Prowadzący, tech. dent. Łukasz Sopałowicz, wprowadzi Cię w świat technologii Sintron w systemach CAD/CAM. Co ciekawego znajdujemy w programie?

Prowadzący warsztaty CAD/CAM dla techników dentystycznych zaprezentuje właściwy przebieg pracy z miękkimi metalami, od przechowywania, przez frezowanie do wycinania konstrukcji z frezowanego bloczku. Praca zostanie omówiona na przykładzie trzypunktowego mostu protetycznego. Samodzielnie odetniesz podbudowę pod koronę protetyczną i przygotujesz ją do synteryzacji.

Pełen program oraz formularz rejestracyjny dostępny na stronie organizatora.

Zobacz też szkolenie CAD/CAM DSD organizowane w grudniu.

*Wszystkie informacje dotyczące kursów pochodzą ze stron internetowych organizatora i cyfrowywycisk.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.

* Wszystkie informacje dotyczące szkoleń CAD/CAM dla techników dentystycznych i stomatologów oraz innych wydarzeń znajdujących się w kalendarzu na cyfrowywycisk.pl pochodzą ze stron internetowych organizatora i Cyfrowy Wycisk nie bierze za nie odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook