fbpx

Logowanie
SANTA CAD/CAM DAY – wykład wprowadzający w stomatologię cyfrową wg Dentsply Sirona

SANTA CAD/CAM DAY – wykład wprowadzający w stomatologię cyfrową wg Dentsply Sirona

Prowadzący dr n. med. Wojciech Grzebieluch; specjaliści Dentsply Sirona: Michał Przybysz, Piotr Pietrucha

Miejsce Łódź, ul. Łąkowa 29, Double Tree by Hilton

Data 05.12.2019 10:00 - 05.12.2019 15:00

 

Wejdź na drogę, która wprowadzi Twoją klinikę w stomatologię cyfrową. Takie hasło przyświeca wykładowi SANTA CAD/CAM DAY, który  Marrodent i Dentsply Sirona organizują 5 grudnia w Łodzi. To świetna okazja dla stomatologów, którzy chcą otworzyć się na możliwości stosowania skanera wewnątrzustnego i cyfrowej stomatologii opartej na systemie CEREC.

Specjaliści Dentsply Sirona, Michał Przybysz i Piotr Pietrucha, a także dr n. med. Wojciech Grzebieluch przedstawią wszystkie korzyści, które czekają na dentystów wkraczających na ścieżkę cyfrowej stomatologii.

Wykład Dentsply Sirona program

Poznasz model biznesowy lekarza, który jest wieloletnim użytkownikiem systemu CEREC. Zobaczysz na własne oczy, jak łatwo i szybko przywrócić pacjentowi uśmiech. Organizatorzy zapewniają dobrą atmosferę, poczęstunek oraz mikołajkowy upominek.

Koszt i informacje organizacyjne

Koszt uczestnictwa w wykładzie to tylko 290 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zapisać się na wykład SANTA CAD/CAM DAY, skontaktuj się z Aleksandrą Steklą z Marrodentu: e-mail: [email protected], tel.: 604 510 689. Możesz też wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora.

Wykład  organizowany jest również w innej lokalizacji 6 grudnia. Poznaj szczegóły uczestnictwa: SANTA CAD/CAM DAY w Katowicach.

* Wszystkie informacje dotyczące kursów pochodzą ze stron internetowych organizatora i cyfrowywycisk.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.

* Wszystkie informacje dotyczące szkoleń CAD/CAM dla techników dentystycznych i stomatologów oraz innych wydarzeń znajdujących się w kalendarzu na cyfrowywycisk.pl pochodzą ze stron internetowych organizatora i Cyfrowy Wycisk nie bierze za nie odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook