fbpx

Logowanie
SANTA CAD/CAM DAY – wykład Dentsply Sirona wprowadzający w cyfrową stomatologię

SANTA CAD/CAM DAY – wykład Dentsply Sirona wprowadzający w cyfrową stomatologię

Prowadzący Specjaliści Dentsply Sirona: Michał Przybysz i Piotr Pietrucha; dr n. med. Wojciech Grzebieluch

Miejsce Katowice, ul. Żeliwna 38, Park Technologiczny EkoEnergia Efektywność

Data 06.12.2019 10:00 - 06.12.2019 15:00

 

Marrodent i Dentsply Sirona organizują 6 grudnia w Katowicach wykład SANTA CAD/CAM DAY. To świetna okazja dla dentystów, którzy chcą wejść na ścieżkę stomatologii cyfrowej. O czym będzie mowa?

W programie SANTA CAD/CAM DAY

Specjaliści Michał Przybysz oraz Piotr Pietrucha pokażą Ci możliwości stosowania skanera wewnątrzustnego oraz stomatologii cyfrowej opartej na systemie CEREC Dentsply Sirona. Poznasz model biznesowy lekarza, który jest wieloletnim użytkownikiem systemu, dr. Wojciecha Grzebielucha. Zobaczysz, jak łatwo i szybko przywrócisz pacjentowi uśmiech dzięki skanerowi wewnątrzustnemu.

Informacje organizacyjne

Koszt uczestnictwa w wykładzie to 290 zł. Organizatorzy zapewniają poczęstunek i upominek mikołajkowy. Zgłoszenia przyjmuje firma Marrodent: tel. 33 827 83 00, tel. 604 510 689 e-mail: [email protected] Więcej informacji organizacyjnych na stronie organizatora.

Zobacz też: SANTA CAD/CAM DAY organizowany 5 grudnia w ŁODZI

* Wszystkie informacje dotyczące wykładu pochodzą ze stron internetowych organizatora i cyfrowywycisk.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.

* Wszystkie informacje dotyczące szkoleń CAD/CAM dla techników dentystycznych i stomatologów oraz innych wydarzeń znajdujących się w kalendarzu na cyfrowywycisk.pl pochodzą ze stron internetowych organizatora i Cyfrowy Wycisk nie bierze za nie odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook