fbpx

Logowanie
KrakTooth IV – ogólnopolska konferencja PTSS

KrakTooth IV – ogólnopolska konferencja PTSS
ptss kraków logo,

Prowadzący Organizator: Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii Oddział Kraków

Miejsce Kraków

Data 15.11.2019 22:00 - 17.11.2019 14:15

 

W dniach 15-17.11 PTSS organizuje w Krakowie IV edycję Konferencji KrakTooth. Szykują się ciekawe wykłady i warsztaty dla młodych stomatologów i studentów stomatologii, prowadzone przez wysokiej klasy prelegentów, oraz duża dawka inspirującej wiedzy. Które tematy zaciekawiły nas – pasjonatów cyfrowej stomatologii – szczególnie?

Wykłady z cyfrowej stomatologii

Z punktu widzenia pasjonatów cyfrowej stomatologii zainteresowały nas szczególnie trzy tematy wystąpień:

  • prof. Piotr Fudalej – Cyfrowa stomatologia – czy nie obiecuje złotych gór?
  • dr n. med. Daniel Ciapiński – Implantologia nawigowana – przyszłość czy teraźniejszość,
  • lek. dent. Marek Rybicki Ortognatyka – współczesna koncepcja leczenia interdyscyplinarnego wad szkieletowych. Planowanie 2D i 3D

Wykłady odbędą się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej 33. Będą dotykać tematyki wykraczającej poza materiał nauczania na studiach lekarsko-dentystycznych.

Konferencja została objęta patronatem honorowym prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum prof. Tomasza Grodzickiego oraz prodziekan ds. studenckich i programu studiów na kierunku lekarsko-dentystycznym prof. Jolanty Pytko-Polończyk.

Warsztaty praktyczne z cyfrowej stomatologii

Na konferencji KrakTooth odbędzie się kilka warsztatów.  Jeden przypadł nam do gustu szczególnie:

Warsztat GO DIGITAL – Stomatologia cyfrowa w codziennej praktyce, który poprowadzi lek.dent. Marcin Ofiara oraz lek. dent. Jakub Szuwara. Warsztat odbędzie się w sobotę w DentEstetica przy ul. Kamiennej 21.

KrakTooth IV i dwie imprezy

W piątek i sobotę na uczestników konferencji czekają dwie imprezy – w klubie Choice oraz w klubie Forty. Ceny, zarówno za merytoryczne i niemerytoryczne części programu, nie są wygórowane i wynoszą od 30 do 360 zł. Szczegółowe informacje dotyczące kosztów i programu dostępne na stronie organizatora.

Sprawdź też: Kongres CAD/CAM Optident, duże wydarzenie dotyczące stomatologii cyfrowej, które odbędzie się w lutym 2020.

*Wszystkie informacje dotyczące kursów pochodzą ze stron internetowych organizatora i cyfrowywycisk.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.

* Wszystkie informacje dotyczące szkoleń CAD/CAM dla techników dentystycznych i stomatologów oraz innych wydarzeń znajdujących się w kalendarzu na cyfrowywycisk.pl pochodzą ze stron internetowych organizatora i Cyfrowy Wycisk nie bierze za nie odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook