fbpx

Logowanie
DSD Experience and Natural Restoration – szkolenie ze stomatologii cyfrowej

DSD Experience and Natural Restoration – szkolenie ze stomatologii cyfrowej
szkolenia cad cam dla stomatologów i techników dentystycznych,

Prowadzący dr Bartosz Cerkaski | tech. dent. Paulina Pokusa | występy gościnne SPECIAL SPEAKERS

Miejsce Luboń pod Poznaniem

Data 05.12.2019 10:00 - 07.12.2019 18:30

 

DSD Poland zaprasza wszystkich lekarzy dentystów i/lub techników dentystycznych na jedyne w Polsce oficjalne, certyfikowane szkolenie DSD Experience & Natural Restoration. Kurs obędzie się 5-7 grudnia. Na co mogą liczyć uczestnicy trzydniowego szkolenia dla techników dentystycznych i lekarzy?

DSD Experience & Natural Restoration

DSD Experience & Natural Restoration to 3-dniowe, intensywne szkolenie, które w sposób kompleksowy i usystematyzowany wprowadzi Cię w świat cyfrowej stomatologii ‘Copy-Paste’ i rekonstrukcji/ odbudowy zębów naśladujących naturę (Natural Restoration) nawigowanych protokołem Digital Smile Design.

Szkolenie odbywa się z udziałem:

 • Instruktora DSD (zdobywcy prestiżowego tytułu The Best DSD Instructor Award) – dr. Bartosza Cerkaskiego.
 • Technika dentystycznego Pauliny Pokusy z pracowni protetyki cyfrowej DentalScan.
 • ‘Special Speaker’, którzy będą relacjonować przez Skype’a na żywo bezpośrednio z Madrytu, a także ‘Special Guest’. W minionych edycjach byli to: dr Maciej Drosd, dr Michał Jaczewski, dr Adam Piosik, tech. dent Bartosz Troczyński.

szkolenie ze stomatologii cyfrowej

Co zyskujesz, zapisując się na szkolenie z cyfrowej stomatologii?

 • Skuteczny model strategii biznesowej i marketingowej (m.in.The Smile Journey, stomatologia emocjonalna, stomatologia ‘Copy-Paste’ z bardzo wysokim stopniem przewidywalności).
 • Gotowy do wdrożenia system zarządzania kompleksowymi planami leczenia, który jest niezbędny dla wzrostu wydajności i rentowności praktyki stomatologicznej).
 • Sprawdzone w praktyce sposoby prezentacji interdyscyplinarnych planów leczenia. Z wykorzystaniem technik i narzędzi, które zwiększają skuteczność i akceptowalność planów leczenia nawet do 90%.
 • Najbardziej aktualny protokół DSD dla organizacji Twojej pracy oraz usprawnionej komunikacji ze specjalistami na linii lekarz-zespół i lekarz-labor i Pacjentem, którego krzywa uczenia się jest wyjątkowo krótka, natomiast proces wdrożenia – niezwykle przyjazny).
 • Gotowy do wprowadzenia protokół odbudowy / rekonstrukcji zębów (Natural Restoration) naśladujących naturę z wykorzystaniem systemu CEREC i inLab (realizowany w środowisku CAD/CAM w oparciu o odbudowy monolityczne).
 • Studium przypadku Pacjenta na żywo.
 • Pełen schemat procedur klinicznych i laboratoryjnych dla realizacji cyfrowych kopii zębów (z możliwością obserwacji pracy technika dentystycznego na żywo).

kurs dla stomatologów i techników dentystycznych

 • Umiejętność cyfrowego projektowania uśmiechu dopasowanego do twarzy Pacjenta w oparciu o aplikację DSD App.
 • Możliwość poznania (w praktyce) i implementacji najnowszych rozwiązań i zdobyczy technologii w dziedzinie stomatologii cyfrowej (m.in. outsoarcing & DSD Planning Center, skanowanie twarzy i wewnątrzustne, a także Smile Donator & First Fit).
 • Zdolność wykonywania wartościowej dokumentacji foto&video dla celów diagnostycznych i klinicznych oraz emocjonalnych na potrzeby prezentacji dla Pacjenta (w formule hands-on).
 • Kompleksową wiedzę teoretyczną oraz pełne przygotowanie merytoryczno-praktyczne do pracy w środowisku CAD/CAM i z protokołem DSD. Dla upraszczania wysokiej jakości stomatologii, jak również zaplecze know-how.
 • Respektowany na całym świecie oficjalny Certyfikat Digital Smile Design Christiana Coachmana. A także członkostwo w elitarnej grupie DSD Team Members oraz DSD Family Polskiej Akademii DSD.

Kontakt, zapisy oraz szczegóły: [email protected], +48 530-503-172

Szczegóły dostępne w załączniku PDF, na stronie organizatora, a także na profilu FB DSD Poland.

Zobacz też inne szkolenia CAD/CAM dla stomatologów i techników dentystycznych.

* Wszystkie informacje dotyczące szkoleń CAD/CAM dla techników dentystycznych i stomatologów oraz innych wydarzeń znajdujących się w kalendarzu na cyfrowywycisk.pl pochodzą ze stron internetowych organizatora i Cyfrowy Wycisk nie bierze za nie odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook