fbpx

Logowanie
Praktyczne szkolenie z cyfrowej stomatologii – Digital Expert step by step (cz. III)

Praktyczne szkolenie z cyfrowej stomatologii – Digital Expert step by step (cz. III)
education lab,

Prowadzący TD Angelo Cankja

Miejsce Education Lab, ul. Kościuszki 35, Piaseczno

Data 07.11.2019 09:00 - 09.11.2019 17:00

 

Praktyczne szkolenie z cyfrowej stomatologii – tak będzie wyglądała III część kursu Digital Expert step by step. Szkolenie organizuje w Piasecznie Education Lab – stomatologia i protetyka, a poprowadzi je TD Angelo Cankja. Co ciekawego znajdziesz w programie?

Każdy z maksymalnie 8 uczestników praktycznego szkolenia ma do dyspozycji stanowisko komputerowe wyposażone w ekran dotykowy i myszkę 3D + Pen do projektowania. Dodatkowo ma własne stanowisko do pracy manualnej w części laboratoryjnej. Po zakończonym kursie otrzyma certyfikat.

Praktyczne szkolenie z cyfrowej stomatologii – program

Jak obchodzić się ze skanerem wewnątrzustnym ITERO? Jak poprawnie zintegrować i pozycjonować wszystkie dane pacjenta, włączając w to zdjęcia X-ray, pliki STL i dane wirtualnej artykulacji z PlaneFinder®? Podczas ćwiczeń praktycznych poznasz poszczególne elementy oprogramowania Zirkonzahn oraz zapoznasz się z kompletnym protokołem pracy. Stworzysz łyżki indywidualne, szablony chirurgiczne, a także zaprojektujesz tymczasową odbudowę.

Zobacz plan 3-dniowego kursu ze stomatologii cyfrowej.

Więcej informacje i rezerwacje: Katarzyna Lewandowska, tel: 501 602 102.

*Wszystkie informacje dotyczące kursów pochodzą ze stron internetowych organizatora i cyfrowywycisk.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.

Zobacz też: Kongres CAD/CAM Optident

* Wszystkie informacje dotyczące szkoleń CAD/CAM dla techników dentystycznych i stomatologów oraz innych wydarzeń znajdujących się w kalendarzu na cyfrowywycisk.pl pochodzą ze stron internetowych organizatora i Cyfrowy Wycisk nie bierze za nie odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook