fbpx

Logowanie
Another Step In – szkolenie CAD/CAM dla techników dentystycznych

Another Step In – szkolenie CAD/CAM dla techników dentystycznych
szkolenie cad/cam dla techników dentystycznych,

Prowadzący Tech. dent. Dawid Domoradzki

Miejsce Centrum Szkoleniowe Natrodent, ul. Wierzbowa 46/48, Łódź

Data 17.01.2020 10:00 - 18.01.2020 17:00

 

Another step in to szkolenie przeznaczone dla techników dentystycznych, którzy płynnie radzą sobie z codziennymi podstawami projektowania koron oraz mostów. Szkolenie jest pierwszym z pakietu trzech kursów CAD/CAM Open Your Mind. Odbędzie się 17-18 stycznia w Łodzi. Poprowadzi je technik dentystyczny Dawid Domoradzki.

Kurs CAD/CAM dla techników dentystycznych:  średnio zaawansowany

Kurs CAD/CAM ma za zadanie przekazać w łatwy i przyswajalny sposób wiedzę, która umożliwi kursantowi wejście na wyższy poziom obsługi oprogramowania Ceramill Mind / Exocad. Jest to również dobry wstęp do szkoleń średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych z serii Open Your Mind.

Szkolenie jest także trafionym wyborem dla techników dentystycznych stojących przed dokonaniem decyzji co do zakupu dodatkowych modułów oprogramowania Ceramill Mind / Exocad. Każdy Kursant będzie pracował samodzielnie przy komputerze. Przewidziane są przerwy kawowe oraz przerwa na lunch, a także kolacja w industrialnych klimatach po pierwszym dniu szkolenia.

Lista zagadnień – szkolenie CAD/CAM dla techników dentystycznych

  • Omówienie nowych możliwości oprogramowania (Ceramill Mind 3.8 Update/Exocad Valetta)
  • Przegląd materiałów i narzędzi frezujących oraz ich wspólnych możliwości
  • Strategie skanowania i frezowania
  • Praca z dodatkowymi modułami (Ceramill M-Plant, Ceramill M-Splint, Ceramill M-Gin, Ceramill Microshell, Ceramill Bite Splint)
  • Nauka pracy z siatkami,
  • Tips and Tricks
  • Q and A

Rejestracja i koszt szkolenia Ceramill Mind i Exocad

Cena pierwszego modułu to 2050 zł brutto. Natomiast osoby decydujące się na pakiet szkoleń CAD/CAD Open Your Mind mogą skorzystać z ceny promocyjnej 6500 zł za wszystkie trzy szkolenia. Rejestracja na stronie organizatora: Natrodent.

Zobacz pozostałe szkolenie Exocad dla techników dentystycznych z pakietu:

* Wszystkie informacje dotyczące szkoleń CAD/CAM dla techników dentystycznych i stomatologów oraz innych wydarzeń znajdujących się w kalendarzu na cyfrowywycisk.pl pochodzą ze stron internetowych organizatora i Cyfrowy Wycisk nie bierze za nie odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook