fbpx

LogowanieRedakcja | 02.07.2020

FELG Dent – oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego na miarę XXI wieku?

FELG Dent – <strong>oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego</strong> na miarę XXI wieku?

Zarządzanie gabinetem stomatologicznym, w którym przyjmowanych jest tysiące osób to prawdziwe wyzwanie. Na szczęście dzięki dostępnym na rynku innowacyjnym rozwiązaniom to zadanie może być znacznie łatwiejsze. Jednym z dobrodziejstw technologicznych, które w dużym stopniu usprawniają działanie gabinetów stomatologicznych czy pracowni protetycznych i pozwalają o krok wyprzedzić konkurencję, jest nowoczesne oprogramowanie FELG Dent.

FELG Dent– innowacyjne oprogramowanie wspomagające pracę małych i dużych placówek

FELG Dent to program, odpowiadający na wszystkie potrzeby gabinetów stomatologicznych czy klinik. Można z niego korzystać z każdego miejsca na świecie. Aplikacja może zostać zainstalowana na komputerze, smartfonie czy tablecie bez względu na system operacyjny. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego może korzystać zarówno personel gabinetu, jak i pacjenci.

Zalety oprogramowania

Aplikacja zawiera w sobie wiele praktycznych funkcji optymalizujących pracę całego gabinetu, które opracowane zostały przy współpracy z lekarzami i managerami placówek medycznych oraz stomatologicznych. Funkcje te pozwalają na sprawne zarządzanie gabinetem poprzez kontrolę pracy personelu i finansów.

Dzięki FELG Dent prowadzenie dokumentacji medycznej jest znacznie łatwiejsze – oprogramowanie pozwala między innymi na bezpieczne, zgodne z RODO przechowywanie danych gabinetów i pacjentów w specjalnej chmurze oraz aktualizowanie bazy medycznej. To nie wszystko. Aplikacja umożliwia również bezproblemowe zarządzanie rejestracją i wizytami pacjentów, szybkie wystawianie e-recept, podgląd wpłat oraz ponoszonych kosztów czy tworzenie planów leczenia i kalkulacji.

FELG Dent to również wygodny program, który znacznie ułatwia kontakt w relacji pacjent-gabinet. Za jego pośrednictwem pacjenci bez wychodzenia z domu mogą się zarejestrować, zapisać na wizytę, zamówić e-receptę na niezbędne leki czy uzyskać dostęp do swojej dokumentacji medycznej. Mogą również otrzymać przypomnienie na telefon o kontrolnej wizycie, zalecanej higienizacji czy informację o promocji.

FELG Dent – sposób na sprawne zarządzanie całym biznesem dentystycznym

Branża stomatologiczna prężnie się rozwija. Ciągle pojawiają się nowe, lepsze urządzenia czy programy usprawniające zarządzanie. Dlatego, aby osiągnąć i utrzymać silną pozycję na rynku warto inwestować w bezpieczne i skuteczne narzędzia wspierające procesy zachodzące wewnątrz gabinetów.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera

[FM_form id="1"]
Facebook
Facebook