fbpx

LogowanieCyfrowy Wycisk | 27.11.2019

7 pomysłów na prezent dla technika dentystycznego 😉

7 pomysłów na prezent dla technika dentystycznego 😉

Twój chłopak jest technikiem dentystycznym? A może Twoja żona całe dnie spędza w laboratorium, projektując uzupełnienia protetyczne? Podpowiadamy – pół żartem, pół serio – co kupić technikowi dentystycznemu na prezent, aby wywołać uśmiech na jego twarzy. 

Zestaw relaksacyjny dla technika dentystycznego

Pisaliśmy o tym, że praca technika dentystycznego jest przyjemna i bezstresowa, ale czasem może zdarzyć się gorszy dzień. Technikowi dentystycznemu może przydać się komplet akcesoriów, który nieco ukoi jego skołatane nerwy, np.:

  • melisa w ozdobnym pudełeczku – jest szansa, że kiedyś znajdzie czas, by ją wypić;
  • rozciągliwy leniwiec (albo inny gniotek relaksacyjny) – chociaż sami nie jesteśmy pewni, czy znajdzie wolną rękę, by się nim pobawić.

prezenty dla technika dentystycznego

Coś do masażu – idealny prezent dla technika dentystycznego

Wiadomo, że w pracowni protetycznej zawsze pracuje się w wygodnej pozycji, ale czasem mogą zaboleć plecy. Dlatego technik dentystyczny może ucieszyć się z:

  • masażera pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa – taki prezent spodoba się zarówno tym, którzy projektują w CAD/CAM, jak i pracownikom pracowni analogowych;
  • backstretchera, bo jak czytamy na stronie internetowej jednego ze sprzedawców takiego gadżetu “to nieprawda, że kręgosłup się nie regeneruje”. Przyrząd ma zniwelować ból oraz poprawić elastyczność kręgosłupa;
  • bonu na wizytę u masażysty – zdecydowanie dobry pomysł, niezależnie od tego, czy obdarowywany pracuje analogowo czy cyfrowo.

Voucher na zajęcia z boksu

Wiadomo, że technik dentystyczny jest z reguły bardzo spokojnym i opanowanym człowiekiem, ale czasem może się w nim zebrać nadmiar negatywnych emocji i będzie miał ochotę komuś… przyłożyć. Aby energia mogła ujść z technika w cywilizowany sposób, może wybrać się na zajęcia z boksu, aikido, wrestlingu albo chociaż zumby. Niech idzie na trening po pracy i wróci do domu spokojny i zrelaksowany.

Szkolenie CAD/CAM dla technika dentystycznego

Możesz technikowi analogowemu podarować wejściówkę na szkolenie CAD/CAM. (Ale uwaga! Jeśli technik nie jest zwolennikiem cyfrowej technologii, może wystąpić u niego tzw. reakcja hurr durr, czyli nagły, spazmatyczny sprzeciw.) Rozpiskę fajnych kursów dla techników dentystycznych znajdziesz w naszym kalendarzu szkoleń z cyfrowej stomatologii.

Coś z gipsu lub porcelany

Czasem technikowi trafi się wolny weekend. Kiedy zatęskni za swoją pracą, chętnie sięgnie po robótki ręczne. Malując gipsowe figurki, będzie czuł się jak u siebie w pracowni. Sprytne! Do wyboru wiele tematów: gipsowy psi patrol, gipsowe misie i zegary. Nie znaleźliśmy niestety gipsowych zębów do malowania.😢

Uwaga! Technik dentystyczny CAD/CAM może nie zrozumieć gipsowej aluzji. 😭 Jest i na to rada: zestawy kreatywne do malowania ceramiki!

 

Normalne prezenty dla normalnych ludzi

Technik dentystyczny to też człowiek, naprawdę. Więc jak każdy inny może ucieszyć się z ładnego, niekoniecznie praktycznego i związanego z pracą prezentu. Mężowi, tacie, chłopakowi możesz podarować zegarek, luksusowe perfumy lub książkę ulubionego autora. Żonie-, dziewczynie-, córce-techniczce kup ładną biżuterię, designerski kalendarz albo skok ze spadochronem. Najważniejsze, by prezent dla technika dentystycznego odpowiadał jego zainteresowaniom i płynął prosto z serca. ❤

Macie inne pomysły na prezent dla technika? Dopiszcie je w komentarzu!!!

*Ryzyko wręczenia sugerowanych prezentów ponosi jedynie obdarowujący i cyfrowywycisk.pl nie bierze odpowiedzialności za realizację wyżej wymienionych pomysłów. 😉

Przeczytaj też: Jak wybrać nowoczesną pracownię protetyczną?

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera

[FM_form id="1"]
Facebook
Facebook